O NÁS

Originální jelení šperky a laně Deers®broz-jelena-sperk-lan

 

 NAŠE GARANCE KVALITY 

Jeleni i laně jsou ručně vyrobené originální šperky. Každý precizně zdobíme kamínek po kamínku, finálně kontrolujeme vlastním systémem testování, než se stanou vaším milovaným doplňkem.

♥ Broušené třpytivé kamínky si vozíme z Preciosy, v rámci oficiální spolupráce jsme certifikovaným partnerem. Preciosa podporuje vybrané kolekce svými komponenty Crystals by Preciosa

♥ Perličky nám vozí rakouský Swarovski. Pro korálky jezdíme do Jablonce, mekky nejkvalitnějších českých korálků

♥ Používáme především české koženky a těší nás i limitky, které objevujeme v různých koutech světa od zenového Japonska až po elegantní Paříž

♥ Každý šperk má své vlastní jméno a certifikát originality

♥ Nabízíme lázně pro vaše jelínky a laně v rámci doživotní záruky a péče

 

 

 

JELENÍ PŘÍBĚHY

 

Z IKEOVKY AŽ NA KRÁLOVSKÉ VINOHRADY

 

Na začátku jeleního příběhu byla v roce 2005 magická krabička plná pokladů, ze které vznikly první brože ve tvaru jelena. Ručně stříhané, ozdobené třpytivými kamínky, pro kamarády i klienty. To byl začátek jeleního příběhu, kdy se ještě všechny jelínkové komponenty vešly do jedné Ikea tašky. Tu jsem časem přesunula na Královské Vinohrady, kde jsem otevřela vysněný ateliér „Jelínkov“. Vznikají zde nové nápady, noví jelínci a laně, můžete si zde vyzvednout své objednávky, objevit nové kolekce a exkluzivní jelení kousky. V Jelínkově se s vámi scházíme při VIP akcích, představujeme tu novinky novinářům i blogerům a v neposlední řadě tu slavíme pondělky, prázdniny, pátky i svátky :-)

jeleni-atelier-praha-vinohrady

 

KOMU SE NELENÍ TOMU SE JELENÍ

Jeleni zdobí nevěsty, právničky i studentky. Připnuli jsme je na kočárek, jezdeckou helmu i psí obojek. Vyrobili jsme exkluzivní Řád Třpytivého Jelínka pro Madeleine Albright, herečku Ashley Judd i Toma Cruise či Pierra Richarda. Mezi naše české fanynky patří Miss World Taťána Gregor Kuchařová, moderátorka Jana Havrdová, blogerka Nikol Moravcová, moderátorka Lenny Trčková, herečky Hanka Heřmánková i Míša Maurerová.

Naše šperky se prošli po molu na pařížském Fashion Weeku, byli pozváni do Pražského Domu v Bruselu, vystavovali jsme je na několika ročnících Designbloku a sportovali s českými olympioničkami v Londýně.

Navázali jsme přátelské spolupráce například se značkami Kama – čepice s jelenem, Chateau Mcely – jelínci k nepřehlédnutí ve spa hotel a forest retreat, studio Maliska – šálky na espresso, Högl – více než boty s jelenem i Česká Síťovka zdobená letními jeleny.

 

jelinci-broze-vip

 

 PŘEDSTAVUJEME VÁM LANĚ DEERS

V roce 2017 si pan Jelen našel svojí Laň. Je to kráska s dobrým srdcem. Ladně vás ozdobí a společně pomůžeme našim stařečkům.

 "Měla jsem krásný vztah se svojí babičkou. Když už nemohla být s námi doma, naplno jsem si uvědomila důležitost kvalitní péče o seniory. Z laní, které jsem ještě stihla babičce ukázat, byla nadšená a pomohla mi je vyfotit v jejích rukou." říká Kamila Písaříková zakladatelka a designérka značky Deers.

Zakoupením LANĚ DEERS společně podpoříme Nadaci Krása Pomoci Taťány Kuchařové, konkrétně pak projekt Doma bez Obav, který pomáhá seniorům dál žít ve svém domácím prostředí.

 

sperky-lane-deers

 

 

 

 

ZNÁTE Z MÉDIÍ

 

 Deers jeleni v casopisechDeers Broze clankyDeers jelinci v magazinech

 

Zpět do obchodu